| SME a întrebat:

De curand am intrat pe un site sa descarc ceva si imi cere sa completez un survey.
Intrebarea este: daca il completez este 100% sigur ca voi putea descarca?

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

De 3 ori am incercat sa completez survey ca sa descarc ceva si niciodata n-a mers, asa ca nici nu mai ma deranjez cand vad. Sigur e si in alta parte daca il gasesti acolo. Daca nu-l gasesti in alta parte sigur e fake.
Daca il gasesti doar cu survey sau sa trimiti sms sa-ti ia bani e clar fake.

2 răspunsuri:
| Fabb a răspuns:

Mai bine nu incerca, nu merge la toate :/.

| SME explică:

Http://cleanfiles.net/ de pe site asta :)