| Teodora_Delia_1990 a întrebat:

De curand am primit o tableta Utok si mi-am pus parola, adica model. Acuma mi s-a blocat tableta si spune sa m-a loghez la Google. Am pus parola si e-mail-ul si spune ca u sunt bune. Cum pot face sa intru pe Google?

Răspuns Câştigător
| Teodora_Delia_1990 explică:

Nu conteaza... te duci acolo si dai cativa bani si gata! happy

2 răspunsuri:
| Katoteshika a răspuns:

Nu poti...Am patit-o.Trebuie sa te duci la specialisti sa til deblocheze (specialisti adica pe la Orange/Cosmote/Vodafone, la ce esti abonata).
Eu l-am dus dar mi s-a sters tot de pe telefon (nu de pe cartela, logic)...

| Teodora_Delia_1990 explică (pentru Katoteshika):

Eu am cumparat-o de pe net. Nu sunt abonata nicaieri.
Cum as putea sa fac?

| Teodora_Delia_1990 explică (pentru Teodora_Delia_1990):

Nu conteaza... te duci acolo si dai cativa bani si gata! happy