| Jessica1235 a întrebat:

Bună, de curând mi-am cumpărat Huawei P smart Pro și ii tot caut husa, din altex de unde am luat telefonul nu aveau căci i-am întrebat. Știți voi niște site-uri unde as putea sa găsesc husa?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ebay, aici in Romania nu vei gasi daca telefonul este model nou apărut la noi inca nu au accesorii, dar pe ebay din Anglia sau Germania gasesti.

| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Am comandat în trecut de aici: https://www.mobiledirect.ro/......2t2t2.html
Recomand acest site.