| kriss_1841 a întrebat:

de curand mi-am cumparat un BlackBerry 8520 si am facut setarile pentru internet Orange si imi merge totul numai ca nu ma lasa sa intru pe facebook, cand incerc sa il instalez sau sa intru imi da eroare imi spune ceva de genu,, sorry, your device does not meet the system requirements that are needed to support facebook" cum as putea sa fac sa mearga? am incercat sa intru si cu activarea wi fi'ului si tot nu merge... funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Eu am BB 9320 3G si mi-am pus internet si acum imi merge si yahoo-ul, facebook-ul si twitter-ul. Nu stiu de ce nu-ti merge si tie sad Poate versiunea de 8520 nu suporta facebook-ul thinking

| rutanklan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni nu suporta facebookul happy

| rutanklan a răspuns:

Simplu! Cumpara un alt telefon.

| anonim_4396 a răspuns (pentru rutanklan):

Doamne. voi aveti o boala pe telefonul asta, este foarte bun!