| findyourwayandfollowit a întrebat:

De curând mi-am făcut noul update la Samsung J5 2015 şi când vreau să trimit o poză, pe messenger, de exemplu, îmi arată să dau permisiunea aplicației să acceseze galeria. Nimic ciudat, dar, după ce apăs " ok " îmi arată să merg la setări şi să dezactivez suprapunerea pe ecran. Am făcut asta, până şi cu toate aplicațiile ( le-am dezactivat ) şi tot nu merge. Nici pe altele precum Instagram nu merge. Un sfat, vă rog? Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Inchide si reporneste telefonul.
Daca nu merge, atunci reseteaza-l.
Daca nu merge si asa, atunci ii dai un hard reset.
Nu uita sa scoti cardul din el ca sa nu se stearga tot de pe el.

| anonimg a răspuns (pentru anonimg):

Daca nu merge nici asa, atunci ultima varianta este sa ii pui din nou ultima verisune de Android care functiona cum trebuie.