| EcKood a întrebat:

Buna de curand mi-am facut un server de metin2 fara hamachi (adica pe ip) am avut si unul pe hamachi.Acum am o problema cum pot face un site de inregistrare pe serverul cu ip, pe hamachi am reusit sa fac dar pe asta nu imi dau seama cum e? Va multumesc dau fundita pentru cei care ma ajuta

1 răspuns:
| Ctiberiu a răspuns:

E forte simplu incearca sa comunici cu un admin de pe ro in secret si intreaba -l peel sau vorbeste cu badibol big grin. fundita