| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am instalat Windows 7. Problema e ca am o imprimanta Lexmark x3330 iar cumputerul nu o gaseste. Ce sa fac? Imprimanta nu este compatibila cu acest Windows?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

P»ăi se poate să nu fie compatibili driverii cu cei ai inprimantei.Caută pe site-ul producătorului driverii de vista sau Windows 7 şi instalează-i şi atunci va merge precis.

| hd04wbw a răspuns:

Pai trebuie sa isntalaezi Driverele pentru imprimanta ca sa o gaseasca, altfel nu are cum.Bafta

| mihaelac a răspuns:

Cauta driverele pe net, cu siguranta Lexmark are un site al lui de unde poti descarca drivere. Nu prea mai exista probleme de compatibilitate la Win 7 sau daca sunt se gasesc alternative.