| antoniazavate a întrebat:

de curand mi-am luat un ipad mini. Astazi ma uitam la o poza si ma rog nu stiu ce am facut ca se vede poza aia si pe margini un pic din fundalul tabletei cand vreau sa o blochez si sa o deblochez. Si nu merge deloc. Dar cand apas in acelasi timp butonul de blocare si cel de home, tipic la Apple, se aude un blitz. Stiti ce as putea sa fac cu ea? Va rog raspuns urgent, dau funda!

Răspuns Câştigător
| fangtasamp a răspuns:

Buna! Du-te cu ea la garantie, spune-le ca este defecta si iti vor da banii inapoi pe ea sau o vor repara.
Fundita?