| Sehun a întrebat:

De curând mi-am luat un modem Flybox 3G+ B662 de la Orange cu antenă externă, l-am instalat cum era indicat pe foaia cu instrucţiuni şi mers perfect prima dată. Problema e că acum merge foarte greu şi mute site-uri efectiv nu le deschide. Îmi scrie şi ceva legat de o conexiune nesigură. Se poate să fie vreo problemă cu calculatorul sau cu ceva setări ce le-aş fi putut omis? Nu înţeleg, prima dată a mers super ok.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut Sehun,

Dorim sa verificam si noi situatia semnalata de tine. Te rugam sa ne oferi codul tau de abonat si un numar de telefon de contact prin mesaj privat.

Cu prietenie,
Orange Helper.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Verifica daca ai data setata corect la pc si incearca din alt browser.

| Sehun explică (pentru sltlp):

Data e OK. Folosesc Mozilla in general, cand intru pe Chrome nu merge nici acolo.

| K0sti a răspuns:

Vezi ca ai limita de trafic!