| Aynara97 a întrebat:

De curand mi-am luat un Samsung Galaxy S3. Azi am activat din greseala ceva si acum imi apar stiri de la Yahoo pe ecranul de blocare. Cum dezactivez?
Am nevoie de un raspuns rapid pentru ca maine plec din tara si mi-e frica ca internetul ma va costa mai mult :-s.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Silviu_Pantelimon_1990 a răspuns:

Cred ca e o aplicatie de la android, s-ar putea sa nu te coste mb, daca vr sa dezactivezi aplicatia umbla la setari android sau cred ca undeva pe la manager aplicatii. ( nici eu nu stiu sa iti spun clar).