| HellGirl0 a întrebat:

De ieri nu pot urmari videoclipuri pe facebook deoarece imi da o eroare (,, shockwave flash has crashed"), iar cand dau reincarcati imi apare aceeasi eroare. Nu mi s-a mai intamplat pana acum. Precizez ca youtube-ul imi merge, sau orice alt site de genul asta, nu am problemecu acele videoclipuri, doar la facebook. Am incercat sa instales shockwave flash din nou, dar am aceeasi problema, iar pe net nu gasesc nimic.
P.s. folosesc chrome
stie cineva ce pot face?

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Este o eroare de la unitate ( windows ), singura solutie ar fi sa reinstalezi windows-ul.

| HellGirl0 explică (pentru kar1GaNNN):

Daca era de la windows presupun ca nu-mi mergeau videoclipurile alea nici pe alt browser laughing

| kar1GaNNN a răspuns (pentru HellGirl0):

Pai incearca Mozilla Firefox happy

| HellGirl0 explică (pentru kar1GaNNN):

Eu vreau sa-l fac sa mearga pe chrome thinking

| miTzuliK93 a răspuns:

Inasinte sa incerci ce ti-am dat mai jos, du-te in chrome://plugins, cauta Adoibe Flash Shockwave Player, dai la Details in dreapta de tot, si dezactiveaza pe rand cate una din cele 2 si vezi daca-ti functioneaza. Tu o sa ai 2 files acolo -> ar trebui sa fie numai una activata, de obicei, cand o astfel de eroare intervine.

Uite, decat sa-ti scriu o gramada, mai degraba faci ce este in tutorialul de mai jos.

https://www.youtube.com/watch?v=LCsQ-Wcb51I

Este video, si arata exact pasii. N-ar trebui sa fie prea dificil. Urmeaza-l si vezi daca functioneaza.

| HellGirl0 explică (pentru miTzuliK93):

Ideea e ca nu am 2 files acolo, am doar una straight face

| miTzuliK93 a răspuns (pentru HellGirl0):

Fa un print, ca sa vad si eu pe care-l ai.