| JustMeFlory a întrebat:

De unde pot lua si eu bluetooth ca sa pot transfera muzica si poze de pe telefon in calculator si invers...nu de alta dar nu merge usb-ul telefonului, sau nu stiu ce are ca imi tot da erori, si vreau si eu muzica pe el poze etc pentru ca e nou si nu am nimic pe el.Va multumeschappy

4 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Simplu orice magazin de calculatoare sau gsm. dar da exista acel dar transferulo o sa fie de max 200 ca pe bluetooth si daca vrei sa bagi de exemplu 100 melodii o sa iti ia cam vreo 3 ore

| Bishop a răspuns:

De la magazine pentru calculatoare.

| pitesti a răspuns:

Cumpara-ti un cititor de carduriwinking e 6 lei in carrefour si e minusculhee hee

| andradat a răspuns:

Din magazine cum a zis pitesti gen carrefour, media galaxy, de la diverta cred ca gasesti. De oriunde unde au calculatoare laptopu si chestii de tehnologie.