| LissLiss a întrebat:

de unde sa-mi comand ceva husa pentru telefon? Ceva site ok de unde ati mai cumparat?

5 răspunsuri:
| GabytzuXxXx a răspuns:

Pai poti lua de pe Koyos, tocmai, eMAG, okazii, heymag, mobiledirect, gsm etc... Funda?

| TudorIonescu1988 a răspuns:

Koyos e un site f bun pentru ce cauti

| kassikdoriftar a răspuns:

Nu se merita sa cumperi de pe net, gasesti la magazine in oras : Vodafone, Orange, germanos.

| Fabian_Vanessa_1993 a răspuns:

Hey! :* Pai...depinde de tipul telefonului : D eu am Samsung galaxy chat si mi-am gasit pe Okazii. si majoritatea colegilor mei isi comanda de acolo accesorii pentru telefon in special huse :3 dar si de pe Ebay dar...vine mai greu pentru ca vine din alta tara, dar adevarul e ca gasesti mai faine acolo : D succes smugD<

| Nelu27englezu a răspuns:

Mobiledirect