| Amalya_Toma_1999 a întrebat:

De vreo 3 zile am o problema cu un laptop. Adica imi porneste, pana aici totul bine si frumos, dar dupa ce se deschide la maxim 2 minute (alta data si la 20-30 de sec.) se inchide singur. Mai intai se face ecranul negru si dupa 10-15 secunde se opreste. Am curatat si cooler-ul ieri, ma gandeam ca e de la praf, dar problema persista. Oare sa fie de la pasta de la procesor? Nu prea mai era. Cine are habar de problema are funda!
Multumesc!batting eyelashes

4 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Poate fi de la overheat verifica pasta sau de la windows sau de la placa video asta daca ai una dedicata

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut!
Verifica daca pc-ul e incins, se mai intampla.
Dar si eu am avut de multe ori problema asta si solutia ideala e sa reinstalezi windowsul... eu cum instalez ogramada de aplicati. mai mult de cateva zile nu tiine windowsul si trebuie reinstalat, asta e solutia. nu e de la laptopul tau. daca nu stii cum schimbi windowsul te invatwinking

| PolishJew a răspuns:

Se aude ventilatorul cand pornesti laptop-ul? Daca nu, stii care-i problema!

Sau poate butonul de START e blocat... (asa am patit eu cand aveam laptop)

PC the best f*** the rest boyz.

| Amalya_Toma_1999 explică:

Windows schimbat ieri si pasta acum am schimbat-o. Si aceiasi treaba!