| saidkique a întrebat:

De vreo doua zile am o problema la PC. Se tot aude sunetul acela ca si cand ai conecta/deconecta un stick USB. Este cauzat de cititorul de carduri. Nu stiu ce are de se conecteaza/ deconecteaza singur, intr-o succesiune rapida. Este chiar enervant! Imi provoaca si lag in jocuri! Cum pot rezolva problema asta?

2 răspunsuri:
| Xao20 a răspuns:

Deconecteaza cititoru

| MonsteR_4456 a răspuns:

Si eu cititor de carduri si nu imi face problema, verifica daca mufele sunt bine bagata in sloturi si daca le-ai/le-au pun bine.