| MiruDidi a întrebat:

deci... acum cateva luni am instalat un program (Torch) la inceput a mers bine, dupa care se tot intepa, erori...etc. Si am incercat sa-i dau uninstall insa nu merge. aveti vreo solutie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru dezinstalarea unui program există mai multe posibilităţi: 1.Start/All Programs/programul respectiv şi Uninstall (dacă are această opţiune).
2.Start/Control Panel/ Programs and Features (sau Add or remove Programs)/programul respectiv şi dai Uninstall(sau Remove).
3.My Computer/Local Disk(Chappy/Program Files, clic dreapta pe programul respectiv şi Delete.
4.Foloseşti un program de dezinstalare, gen Revo uninstaller.
5. Dacă nu-ţi reuşeşte cu nici una din cele 4 variante descarcă şi instalează un program numit Unlocker, acesta reuşeşte să dezinstaleze şi programele mai „recalcitrante".