| Porttocalaaa a întrebat:

Buna,deci am mai multe intrebari.
1.Mi-am luat de curand Iphone 4 si am incercat sa imi fac cont Apple si mi-am facut,dar cand trebuie sa ma loghez imi apare o chestie care imi zice sa ma duc in iTunes,pentru a imi da codul de la card etc., iar eu nu am card, ce pot face?
2.Are cineva si nu mai foloseste cont de Apple si mi-l poate da? Va rooog mult pentru ca nu imi pot face. puppy dog eyes
3. Cum imi instalez Google Play in telefon? Adica punguta aia? Pentru ca de logat m-am logat cu contul meu, dar nu imi apare punguta aia...
Va rooog mult ajutati-ma, dau FUUUUNDAAAAA! :* ::3 puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Instaleaza-ti itunes pe calculator simplu daca cere logare te loghezi si ai cateva aplicatii free restul cu plata sau te descurci cu stock firmware big grin