| vallerya a întrebat:

deci am niste discuri noi pe care vreau sa le scriu. Problema e ca calculatorul nu le citeste: nu se deschid automat, iar cind le deschid manual scrie ca nu am acces si e functie gresita. mentionez ca orice alt disc se deschide in afara de astea. sund DVD-uri. ajutati-ma va rog. dau funda ptu cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa fie: Nu ai unitate DVD RW(player) ci CD RW(player) sau Windowsul defect.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atunci ai dreptate. Sterge partitiile si reinstaleaza Win-ul.

| xxxnonamexxx a răspuns:

Da. ai doar cd-rw si nu-ti citeste dvd urile si nici nu le scrie

| vallerya explică:

Mai degraba e ceva cu windowsul ptu ca alte DVD-uri le citeste