| StetcoAlina568957 a întrebat:

Buna,deci am o mare problema.
Prietenul meu mi-a dat parola lui de Facebook si adresa care era numarul lui de telefon si cand am vrut sa ma conectez mi-a aparut ca trebuie sa bag un cod si eu am crezut ca o sa ma lase dupa sa intru pe cont.
In fine, mi-a dat codul si cand l-am scris s-a creat un cont de pe numarul respectiv si nu pot sa ma conectez pe contul lui actual ca tot pe contul ala nou intru.
Ce e de facut?

7 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Să-i acorzi încrederea necesară și să te maturizezi. Dacă vrea să te înșele, își poate face 10 conturi de care să n-ai habar.

| Începătorul988 a răspuns (pentru anamariarot):

Adevarat. Conturi de Facebook se pot face multe. Nu il poti tine sub papuc pe saracu' baiat. E normal sa mai vorbeasca cu o fata, doua(amici). Sa se mai uite bdupa una pe strada, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saracu' baiat.

| StetcoAlina568957 explică (pentru anonim_4396):

Nu i am cerut parola el mi-a dat-o fără sa i-o cer?

| anonim_4396 a răspuns (pentru StetcoAlina568957):

Si de ce ai acceptat-o? laughing

| J33k00 a răspuns:

Probabil ai putea sa iti reinstalezi browserul.

| StetcoAlina568957 explică (pentru J33k00):

Pai cum fac ca numarul lui de tel nu mai apare pe contul lui actual inainte aparea