| UnicornulVesel a întrebat:

Buna ^.^. Deci am o problema cu Facebook-ul straight face Imi spune ca cineva mi-a blocat contul de facebook si nu pot sa >intru.<. Mi-am facut 2 conturi de facebook si ambele au fost blocate :? Ma puteti ajuta? Funda smug

Răspuns Câştigător
| need4weed a răspuns:

Da, la logare iți spune că a fost blocat, si cu o simpla poză a buletinului, le-o trimiti, și iti poți debloca contul ( Încercat de o persoană apropiată ) totuși nu te pot ajuta cu link sau să te îndrum pentru că nu l-am avut vreodată blocat... Dar sper să iți fie de foloshappy

| UnicornulVesel explică (pentru need4weed):

Multumesc happy Incerc acum.

| UnicornulVesel explică (pentru need4weed):

Vaii! Multumeesc! Deci Iti multumeesc! Chiar a mers si sper sa nu se mai intample! Multumesc inca o data :*!

| need4weed a răspuns (pentru UnicornulVesel):

Nu ai pentru ce happy

| MrLevy97 a răspuns (pentru UnicornulVesel):

Ia programul asta Anti trojan si sacaneaza pc posibil sa ai keylogger in el si atunci ala iti afla toate parolele si conturile!winking bafta

6 răspunsuri:
| alexandra13131718 a răspuns:

Creed ca iti este restrictionat trebuie sa stepti o perioada

| UnicornulVesel explică (pentru alexandra13131718):

Hmm... straight face Ciudat fb-ul asta straight face Ms oricum... Mai astept cateva propuneri si aleg happy