| xxxgirl a întrebat:

Bunahappy, deci am o problema in legatura cu messenger-ul, de vreo 2 luni incoace nu mai pot intra pe un id, imi scriu id-ul si parola su ni intra, apare ca si cand dai click ca sa iti scrii id-ul(nu stiu daca intelegeti ce vreau sa zicsad ), am reinstalat mess-ul si nici asa nu merge, pe meebo pot intra, si nu stiu de ce nu pot intra chiar pe messenger!sadsad Ce alt site mai stiti in afara de meebo yahoo online, ca sa pot intra, sau cum pot sa fac sa pot intra chiar pe messenger? Dau fund la cel mai bun raspuns si care imi e de folos!sad big grin

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Schimba-ti id-ul si nu mai spune parola la nimeni! probabil ti-a schimbat-o cineva!

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Scuze nu citesem intrebarea pana la capat! Deci spui ca pe meebo iti intra! ...Nu stiu ce sa zic! Cum am spus schimba-ti parola si vezi apoi daca merge sa intri pe messenger! bafta

| xxxgirl explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Am incercat dar nu merge nici asa!sad