| OnlyGirl50 a întrebat:

Deci. am un Iphone 3G si nu se mai deschide. Trebuie sa-l restaurez si ca sa fac lucrul asta trebuie sa fie deschis. Chiar nu stiu cum sa-l deschid am incercat toate modurile posibile. Ma puteti ajuta? FUNDITA :*

3 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Nu este neaparat sa fie deschis ca sa ii faci restore, de obicei, cand conectezi iPhoneul la PC (iTunes) telefon se aprinde(sau ramane la semnul Apple blocat), si astfel iTunes ti-l va recunoaste si vei putea face restore

| ioanalexandru a răspuns:

Buna!
am şi eu, un iphone!
te rog frumos, adauga id-ul meu pentru ca vreau sa iţi cer ajutorul cu doua chestii.
ioan_yo2010@yahoo.com
iţi mulţumesc din suflet.
ţi-as fi recunoscator

| Dannakitty5544668 a răspuns:

Buna! Eu am iphone 4g si mereu cind face asa.il inchid si il las 10-15 min.si functioneaza incearca si tu:*
Dar daca nu poate este descarcat)
Ms... FUNDITA?:*