| XFreeX a întrebat:

Deci cand bag stickul usb in calculator (deja este instalat si are fisiere pe stick) imi apare in my computer F: removable disk si cand dau pe el imi spune sa introduc diskul in unitatea F ( unitatea F este stickul) ce sa fac sa imi citeasca normal stickul?

6 răspunsuri:
| Senyorul a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu un stick si cu un mp3

| AndrewAndy a răspuns:

Sal deci ar trebui sal formatezi.Te duci acolo unde ai toate Diskurile si dai click dreapta pe el si dai Format... Problema e ca aceasta operatiune va sterge tot ce ai pe el. Am avut si eu problema asta cu un MP4 dar am setat ceva de la setari si o mers. Daca nu vrei sa formatezi stick incearca alt port USB sau alt calculator SAU alt windows.Baftabig grin

| Iamal a răspuns:

Hmmnu ti-l citeste...incearca sa il formatezi si vezi daca il citeste dupa asta... daca nu inseamna ca ai probleme cu driver-ul usb

| XFreeX explică:

Mda al meu are doar muzica pe el nu stii ce pot face?

| XFreeX explică:

Mda nu e eproblema de formatat deoarece am toata muzica de pe el si pe pc dar daca nu merge formatat?

| Nicolae_Ciofu_1976 a răspuns:

Cred ca gasesti aici http://bit.ly/NoUtw6R