| madalykuka a întrebat:

deci eu am primit o camera digitala[cred] adica de la parinti mei insa numai prin mai ajunge la me cand vine si mama acasa oh go on,,, insa ai mei mi-au spus ca face poze video si se poate asculta si muzica,,,?
si nu prea stiu cum arata,,, p. s cica e cam cat un deget de gros,,,
va rog cine stie cum arata,,, dau fundita,,, mersi mlt :*:*

Răspuns Câştigător
| vampirika a răspuns:

Cred ca silvercrest :-?
http://images.google.ro/......tp?/imgres

5 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Da, si face si face si pop corne rolling on the floor. Deci chiar nu inteleg ce te stresezi atat! laughing aaa si cum rama cu petitia aia cu Userii sub 12 ani?laughing

| User a răspuns:

Nu face si mamaliga?rolling on the floor

| User a răspuns:

şi? Ţâ's pare rău că nu se găseşte la ţară?batting eyelashes

| madalykuka explică:

Eu vorbeam serios,,, si acum la bun app nu am sub 12 ani,winking
eu ce sa fac daca esti paralel cu tehnolgiawinking

| madalykuka explică:

Ca sa stiiti si voi e cu adevarat silvercrest,,
numa ca acum sincer nu va invinovatesk avand in vedere ca nici nu se gaseste in tara,,
app poftim cultura va chinuiti talentu,,,
laughing
winking