| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Deci i-am dat mesaj la una pe whatapp de pe un cont bussinessi imi arata doar o sageata.Acum mi-am schimbat numarul de pe whatap-ul normal cu acel numar si am anuntat contactele dar tipa nu era salvata deci nu stie.Cand s-au salvat toate grupurile si mesajele conversatia cu ea nu aparea. Oare a primit mesajul?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Https://faq.whatsapp.com/......-receipts/

Poate că și-a schimbat si ea numărul, ca și tine, de aceea apare doar o bifă. Ori, nu are conexiune la internet (dar, dacă lipsa de semnal durează cu orele/zilele/ săptămânile), atunci e prima variantă. Foloseste Whatsapp pe un alt număr de telefon. Exista si varianta blocării, dar e exclusă in cazul acesta.

| Bdggwgcdacwhbegysgvg a răspuns (pentru floresdemayo):

Numarul e al iei ca am vorbit ieri la telefon. Posibil sa foloseasca alt nr la whatsapp?

| floresdemayo a răspuns (pentru Bdggwgcdacwhbegysgvg):

Cred că mai are un telefon, iar celalalt l-a inchis (ori, i s-a descarcat bateria).

Oh, acum văd cine a pus întrebarea...
Cu siguranță, l-a închis. Nu vrea să discute cu tine!