| ada02 a întrebat:

Deci m-am asezat din greseala pe tableta mea si s-a spart ecranul, stiti cumva cat costa sa schimb display-ul?
Funda!

7 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Despre ce tableta vorbim?

| William a răspuns:

De obicei un display costa mai mult ca o tableta sau un telefon. laughing

| andrei1237 a răspuns:

Buna depinde foarte mult si de calitatea acesteia.

| ÎngerCretin a răspuns:

Poate ne spui şi ce tabletă e.

| ÎngerCretin a răspuns (pentru ada02):

Cred că e Allview. Am spus CRED! Dacă e aşa, display-ul e undeva la 150 ron cu tot cu montat. Roagă-te să fie Allview.

| iNowGSM a răspuns:

Salutare,

De afisat, tableta mai afiseaza corespunzator sau este sparta doar sticla (partea pe care apesi cu degetul pentru a prelua comenzi)?

Daca imaginea afiseaza ok, inseamna ca trebuie schimbat doar touchscreenul si te putem ajuta noi :-).

Poti sa faci o comanda pe acest site sau ne poti contacta telefonic la numarul afisat.

http://www.inowgsm.ro/......6-tab.html