| Cătălina1115 a întrebat:

Bună!
Deci mi-am descarcat o aplicație pentru a da unfollow automat.
M-am conectat la Instagram prin aceasta aplicație.
Când sa intru pe Instagram, Instagram a zis ca este o restricție pana la 16.12. 2019 pentru că cică este o aplicație pentru likes și nu era pentru asta.
Iar acum suntem în 17.12 și nu a expirat restricția.
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Sa nu mai folosesti "rahaturi" pentru Instagram ca ramai fara cont.

| snzpaul a răspuns:

Buna, verifica fusul orar la care ei spun ca îți expira banul, pentru ca Instagram are sediul social in California și diferă GMT față de România. Poate tie îți expira restrictia pe 17:12, însă la noi e GMT+2. Și dacă nu e asta, verifica secțiunea de support și trimite-le un mail.