| anonim_4396 a întrebat:

Buna, deci mi-am instalat windowsul si mi s-a rupt cd-ul de instalat driverul audio si acum nu stiu cum sa fac sa am sonor, am descarcat si diverse programe care identifica versiunea driverului le-am descarat driverele, le-am instalat si nimic.
Imi spuneti va rog care este problema si cum se poate rezolva?

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ai incercat cu driver genius?

| GoodGuy a răspuns (pentru Danzell):

Da, am incercat

| piTiCcu a răspuns:

Salut,lasa-mi detalii aici sau in PRIVAT ce windows ai si detalii despre pc, si iti fac rost eu de driver-ul pentru sunet.

| iosif2000 a răspuns:

Cu asta iti poti instala toate driverele gratis, merge 100 % te asigur :)
http://www.3dpchip.com/index_3dpchip_pre.html