| Spataru_Doina_1979 a întrebat:

Buna, deci prietenul meu are o problema cu recordiundul, oare puteti sa il ajutati:

video cu problema:

https://gaming.youtube.com/watch?v=TOAK8mE4OI4&feature=s hare

7 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Sa foloseasca alta aplicatie. Wondershare face minuni.

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru AlexSalling):

Tu sugerezi sa dau crop? ca dc e, am ******* (cenzurat ca sa nu fac promo), care e gratis si fara Watermark

| AlexSalling a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Sa nu faci promo, aoleu. Ii sugerez prietenului tau alta aplicatie, adica Wondershare Filmora. Sa nu crezi ca daca spui numele unui software/produs aici pe site, gata ii faci promo. Succes!

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru AlexSalling):

Ok numele este shotcut, si nici nu are WM, oricum, cropu i strica caltitea, oare o cale sa fie direct full screen?

| AlexSalling a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Normal ca daca ii dai crop, se strica calitatea, se minimizeaza pixeli. Shotcut pe langa ca este o apicatie veche, este slaba. Ultimul update pe care l-au lansat imi dau seama ca a fost problema. Stii? Nu cred ca mai poti sa faci Shotcut sa filmeze full screen.

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru AlexSalling):

Eu vreau, se filmeze DIRECT fullscreen, fara sa-l editez. si de cand poti fima cu shotcut?

| AlexSalling a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Ai reusit cu Wodershare?