| mikko a întrebat:

Deci stiti ca la unele windowsuri, cand deschizi indiferent un browser, indiferent my computer sau orice altceva, fiecare fereastra are culoare dar e mai transparenta. Stiu ca la majoritatea windowsurilor Vista e asa.
Dar eu am xin WP cu aspect de win 7. Cum as putea sa imi fie si mie mai transparente? Funda+vot

1 răspuns:
| Aero a răspuns:

Doar in Windows Vista si 7 obtii Aero(ce vrei tu)! Ce gasesti in XP sunt de obicei programe cu uz limitat, evident o imitatie ieftina pentru Aero!