| Haluudnwij a întrebat:

Buna, deci vreau si eu sa stiu cum pot sa fac sa nu mai apara ultimele numere de telefon cand vreau sa ma conectez pe un cont pe insta. Adica cand cineva vrea sa-mi sparga contul stiti ca apare acolo am uitat parola si sunt 2 optiuni prin numar de telefon si email. Daca apasa pe numar de telefon îi arata ultimele numere de la numarul de telefon. Cum fac sa dispara aia?!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred că se poate.
Si, de asemenea, nu cred că reușește nimeni să iti spargă contul, dacă te loghezi doar de pe dispozitivele tale, nu te loghezi pe aplicatii fake, nu accesezi linkuri dubioase și ai grijă de telefon.