| anonim_4396 a întrebat:

Bună, deeeeci...
Locuiesc în Republica Moldova și aș vrea să-mi pun wi-fi la Orange. Mă întreb dacă la Orange e posibil să pui wi-fi și cam care ar fi pachetele. ( preț + gb inclusi ).

3 răspunsuri:
| Oanaysia a răspuns:

Salut.EDu am un Wifi de acela purtator, este foarte ok, il iau cu mine oriunde, are usb cu care il incarc, e posibil sa il incarci si cu un incarcator de la telefon.Am un abonament de 16 Giga pe luna si achit 160 lei.In acest modem este introdusa o cartela care este reincarcata cu net. Daca doresti sa procuri doar modemul te costa undeva pe la 100 lei.Il el poti introduce orice fel de cartela Orange care contine mb (megabais)sau gigabais. Aprinzi modemul si ai Wifi. Poti sa ii schimbi si parola. Daca scoti capacelul acolo vei gasi parola modemului.Foarte simplu de pe telefon o poti schimba. Daca doresti sa afli mai multe scriemii un sms. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda te roghappy