| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Deși știu ca o sa primesc hate de la unele persoane, as avea câteva intrebari legate de onlyfans.
As vrea sa îmi creez un cont și as vrea sa știu dacă ar fi posibile următoarele chestii de privacy:
-se poate crea cu VPN, pe lângă faptul ca blochez România, sa nici nu am legătura cu tara prin Ip?
-pot baga card de România dacă fac asta sau trebuie revolut/paxum, etc?
-se pot face Instagram și twitter cu același vpn(exemplu, sa apara conturile de insta și twitter pe SUA?)
- ar fi Ok ca pozele sa fie de la bust in jos, fara fața sau sa port masca, sa creez un personaj?
- pot avea succes doar cu contul, fara social media, eventual sa spamez pe anumite site-uri?
As aprecia niște răspunsuri de la niște fete care au experiența un domeniu.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum 10-15% din populatia Romaniei sunt plecati peste hotare, cu siguranta ca exista un vecin, ruda sau coleg de scoala care te poate vedea ce faci tu pe onlyfans, dintr-o alta tara.

Sunt nenumarate cazuri unde au venit din afara si au aratat parintilor fetei, ce munca onorabila si cistita face fata lor online!

Sigur, munca usoara sa te prostituezi virtual sau stradal... dar uita de reputatia pe care ti-o faci acum, bucurandu-te azi de faima ca esti tanara, dar in 5-10 ani nu se mai uita nici naiba la ce prezinti tu si atunci treci la prostitutia stradala, ca altceva nu sti sa faci.

| sierra1 a răspuns:

"ar fi Ok ca pozele sa fie de la bust in jos"

nu-ți dă nimeni nici un sfanț pe așa ceva