| Goiuandrei a întrebat:

Buna detin un laptop probook 6550 b dar am o mica problema am instalat driveru de suntet IDT de pe site original dar nu-mi merge sa ascult muzica decat la casti am umblat la setari de la driver dar nimic nu am gasit. Intrebarea me-a este e de la placa audio sau de la setari de la driver

Răspuns Câştigător
| robogdan a răspuns:

Problema ta poate fi si de placa de sunet si de la driver. Dar tinand cont ca poti asculta de la casti se scoate varianta cu placa de sunet. Iti recomand sa reinstalezi driver-ul, de preferabil sa il cauti iar si sa il descarci, si daca nici asa nu merge e posibil sa ai probleme la boxe

| Goiuandrei explică (pentru robogdan):

Nu e asta problema cand umblu la control panel si dai disable la casti merge boxele. am incercat sa fac ce zici si tu degeaba