| Cristinaaa7 a întrebat:

Detine cineva de aici Samsung A71? Ce parere aveti despre el?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-l, e un telefon splendid

| Cristinaaa7 explică (pentru sierra1):

Ok, multumesc pentru raspuns. M-am tot uitat zilele astea la review-uri si pare sa fie potrivit pentru asteptarile mele de la un telefon. Chiar as vrea sa il cumpar, de aceea voiam sa stiu si parerea celor care il utilizeaza.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este ok, poti sa il cumperi linistita. Adica, pentru un telefon buget-medium... este perfect. Si performanta si camera si cam tot ce trebuie. Nu o sa duci lipsa de ceva.
Cert este ca e cam mare :/

| Cristinaaa7 explică (pentru DoarBogdan):

Da, si mie mi s-a parut cam mare, dar in rest mi se pare foarte ok.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Cristinaaa7):

"Sa il stapanesti sanatoasa", eventual. Cum e vorba la romani big grin

| Cristinaaa7 explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc! happy

| RoCkKiD a răspuns:

E foarte mare, displayul e superb, camerele sunt ok, bateria e extraordinara dar nu e rezistent la apa. Cam asta e parerea mea despre el.