| ElyNix23 a întrebat:

Bună dimineața/seara/ziua, depinde.
Am o problemă. Mi-am luat un Nokia Lumia 520 și nu știu cum să descarc pozele de pe el în laptop. Cine îmi poate explica cum se face? Dau fundă. :*

Răspuns Câştigător
| SofiaAndreea a răspuns:

Pai: Conectezi camlul de date la telefon si iti va aparea o casuta si dai ok sau daca nu iti apare dai in my computer si va scrie undeva: Fremove Disck si dai click pe el, apoi iti va aparea o casuta de poze si dai copy-paste sh gata! FUNDA?

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Cu cablu de data, si il vede calculatorul ca pe orice stick/card. Sau scoti cardul si il folosesti intr-un cititor de carduri daca ai la laptop.

| costi672000 a răspuns:

Salut, foloseste cablu de date sau un cititor de carduri. Funda?

| skism13 a răspuns:

Salut am si eu un lumia 610 iar daca vrei sa adaugi poze sau imagini ai nevoie de aplicatia zune in pc, dar pentru poze poti folosi si skydrivewinking

| Rboggyz a răspuns:

OS-ul Windows Phone poate fi sincronizat cu pc-ul doar prin aplicatia Zune (http://www.windowsphone.com/......-desktop). Instalezi, conectezi telefonul, o sa se sincronizeze si apoi o sa gasesti sectiunea de photos in submeniurile din partea de sus :)