| Damian_Luca_2001 a întrebat:

Buna dimineata! Am internet la telekom, si pana aseara totul mergea perfect dar de aseara internetul merge foarte greu dar numai la pc.pt ca la telefon(e conectat la router)merge bine.de ce la telefon merge internetul foarte bine iar la pc merge foarte greu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg, pai si pc-ul nu-i conectat tot la router, prin cablu/wifi?

| Damian_Luca_2001 explică (pentru anonim_4396):

Prin wifi e conectat.scrie ca e conectat.are semnal.dar paginile de abia se incarca.si am incercat si de pe mozila si de pe opera.cand intru pe internet de pe telefon (netul il iau tot prin wifi de la router)am net se incarca bine