| Crobert13 a întrebat:

Buna Dimineața! Am o întrebare: Daca am jocuri pe cardul de memorie cu tot cu fiserele sistemului as putea sa dau Resetare din fabrica si sa mi-se salveze jocurile si fiserele pe card? Fac asta fiind ca mereu când pun cardul de memorie pe tableta îmi da lag si îmi da un repornire la tableta si am jocuri si fiserele pot numai sa ma uit pe Youtube

Răspuns Câştigător
| claudiutuber a răspuns:

Inainte scoate cardul, da restart și fabrica, după bagi cardul înapoi.

| Crobert13 explică (pentru claudiutuber):

Deci OSA meargă nu ma minți nu?

1 răspuns: