| Clement_Gabriel_1994 a întrebat:

Buna Dimineata. Am si eu o problema. tocmai ce am venit de la servici... si cand am aprins pc-ul asa ceva mi-a aparut. http://prntscr.com/i8zkn2 mi-a disparut tot de pe desktop. si cand incerc sa fac ceva imi da aceias eroare. ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Layzer a răspuns:

Cea mai buna metoda (cred) este sa iti reinstalezi Windows-ul... vezi daca are un prieten de al tau unul sau poti cumpara (sau poti pirata) unul. Si pe viitor este recomandat sa iti faci o copie de rezerva a sistemului de operare cu functia `Backup and restore` din Windows. Succes

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Fai un rifres o reactualizare control panel-centru operativ jos ai douo optiuni in stanga rezolvarea problemei si in dreapta (restores)

| Clement_Gabriel_1994 explică (pentru BostanDaniel1974):

Am încercat și degeaba. I-am dat și back up... Dar degeaba.

| Clement_Gabriel_1994 explică:

Exact așa am făcut. L-am re formatat și am băgat alt Windows.