| Hasss a întrebat:

Buna dimineata

As dori si eu un site cu melodii ca sa pun pe fundal in videoclipuri

nu as vrea sa imi stearga youtubul video-ul deci daca cumva stiti un site care contine melodii "free" pentru youtube

lasati-mi-l si mie

Ofer funda happy

Răspuns Câştigător
| Messi20102 a răspuns:

Daca pui o melodie,fara a avea drepturi de autor, prima data ti se va sterge videoclipul, doar cand al treilea videoclip e eliminat, contul este sters! Daca vrei neaparat, scrie in descriere:I do not own this song!
Site nu stiu...
Sper ca te-am ajutat :]

| Hasss explică (pentru Messi20102):

Pai stai putin daca scriu asta "do not own this song" voi avea acces la orice melodie?

| Messi20102 a răspuns (pentru Hasss):

Nu chiar, asa face un coleg, dar sa nu exagerezi... Daca vrei, poti sa-ti faci tu:Fl Studio de exemplu