| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata. Mi-am instalat un router. Dar, aseara, nu ma mai puteam conecta prin Wireless. Pe iconita era un semnul exclamarii galben. Direct la cablu ma pot conecta. Umblind de capul meu am reusit sa fac prostia sa dau Disable la legatura Wireless. Acum nu stiu cum sa o repar. Am Windows 7 Ultimate pe laptop. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lemmy a răspuns:

Incearca sa scoti router-ul din priza, stai 1 minut si apoi baga-l la loc.

| anonim_4396 explică (pentru Lemmy):

Multumesc mult!

| Lemmy a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere, am avut si eu o problema similara.