| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața tuturor! Ce programe pentru grafică trebuie să mai descarc și să instalez după instalarea Windows-ului și a driverelor în afară de DirectX?
P.S. Îmi dă eroare când deschid unele jocuri(GTA 4, FIFA 14 și Call of Duty 4 Modern Warfare) și nu pot instala Nero 7!

1 răspuns:
| ArmywCode a răspuns:

Instaleaza driverul placii video si celelalte se instaleaza automat cand instalezi jocul, de ex Microsoft visual studio si directx.