| sweetys a întrebat:

Din greseala am comasat contul de email cu cel de gmail. Iar cand primesc un mail primesc si pe email si pe gmail. Cum fac sa sterg contul de email din gmail?

3 răspunsuri:
| MarianDeut a răspuns:

Nu inteleg intrebarea aceasta dar te pot ajuta cumva daca te referi sa stergi contul de gmail incearca sa te delogezi sau incearca sa cauti pe Youtube cum sa stergi un cont de gmail. Sper ca te-am ajutat!

| sweetys explică (pentru MarianDeut):

Acum de pe contul de gmail pot sa vad si mailurile de pe contul de yahoo mail, iar eu nu vreau. Si nu stiu cum sa scot contul de mail din contul de gmail.

| Rosca_Daniel_1997 a răspuns:

Incearca in setari cumva, cauta, acolo sa schimbi numele la un mail