| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Din greseala am dezactivat bara de meniuri de la Mozilla. Cum fac sa reapara? Ms!

4 răspunsuri:
| 非有神论者 a răspuns:

Apasa click dreapta pe bara de navigare (de ex. un loc bun ar fi iconita de Home reprezentata printr-o casa) si in meniul care apare apesi click stanga pe Menu Bar (Bara de meniuri)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In mod normal, o simpla apasare a tastei "Alt" va repune bara la locul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

Din greseala am dezactivat bara de meniuri de la mozila. Cum fac sa repar?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apasa click dreapta pe bara de navigare (de ex. un loc bun ar fi iconita de Home reprezentata printr-o casa) si in meniul care apare apesi click stanga pe Menu Bar (Bara de meniuri)