| AdryanAdy10 a întrebat:

Din greseala am sters niste mesaje importante dupa telefonul mobil, cum sa fac sa le am din nou? ca am mare nevoie de ele sad crying puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu ai cum sa le recuperezi. Poate doar daca ai un back-up al telefonului pe laptop / calculator.

| linsey a răspuns:

Nicicum. incearca sa ti le trimiti de pe alt telefon laughing devil

| IubithaThaa a răspuns:

Bună! Nu ai cum sa le recuperezi vezi doar daca mai sunt la mesaje trimise happy asta ar fi singura solutie Baftă:*

| ChuckNorris0001 a răspuns:

N-ai cum sa faci hocus focus ca sa apara din nou...Deci,nu.