| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Din greseala mi-am dezactivat toate comenzile din services tab...
Dupa ce le-am activat la loc laptop-ul a început sa se blocheze din orice, nu pot deschide control panel sau sa caut ceva ca de exemplu...iar in comand prompt daca vreau sa deschida iar msconfig se blocheaza de fiecare data...
Ce sa fac?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Dai un System Restore, adica readuci sistemul la setarile dinainte de modificarile care au dat laptopul peste cap. Pentru procedura specifica Windows-ului tau, gasesti tutoriale pe net despre cum sa faci asta pe Xp, Vista, Windows7, Win8, Windows10 etc. Asta numai daca System Restore e activat, si nu oprit manual.