| xrebeka a întrebat:

din greseala mi am setat luminozitatea laptopului la 0 si tot ecranul e negru si nu se mai vede nimic...nu am butoane pe laptop ca sa reglez de pe ele lumina.ce pot face? va rog...

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

laughing Pe tastatura ai niste taste speciale pentru luminozitate. In functie de modelul laptop-ului, trebuie sa apesi tasta FN + una din tastele F1->F12. (vezi si tu pe tatstatura)

1 răspuns:
| Jijell a răspuns:

Luminezi cu lanterna de la telefon intr-o parte a ecranului si o sa vezi destul cat sa o poti da inapoi, tot de acolo de unde ai dat-o la minim.