| Nume6 a întrebat:

Bună din nou. Am căutat mai bine prin setările camerei foto la Samsung si merge să focalizez imaginea doar cu camera foto din faţă, cu cea din spate nu merge. Ce pot să fac?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Il folosesti asa.
Nu toate camerele au focalizare reglabila. Cele ne-reglabile dau claritate de la distanta de cativa centimetrii pana la infinit.

| Ineys a răspuns:

Mai cauti. Daca are pe fata sigur are si pe spate.

| aneliram a răspuns:

Eu la toate telefoanele pe care le am avut, aveau,, ceva" care inversa camera fată-spate, atunci cand intram să fac poze.

| darrio2007 a răspuns (pentru aneliram):

E vorba de focalizare nu de inversare.