| Evellina a întrebat:

Discul meu C este foarte plin, mai are numai putina memorie pe el? Am folosit disk cleanup de mai multe ori, dar tot plin este. Nu am programe altele decat cele necesare, nu am jocuri, iar toate lucrurile mele sunt puse in D. Ce as putea face sa-l eliberez? Va rog explicati-mi. Am windows Vista

2 răspunsuri:
| octha a răspuns:

Da reinstall windows daca ai de unde, dar inainte de asta sealveaza pe un stik cei mai important.iar cand reinstalzi fii cu bagare de seama ca sa faci c-ul mai mare decat e acum, depinde cata memorie are hardu tau.eu zic sa il faci undeva la o proportie de 70% c, 30% d.succes

| psihopatik a răspuns:

Muta daca mai ai chestii neimportante de pe desktop, daca ai in downloads ceva, cauta de memoria cache a browserului, poti sa folosesti un program care analizeaza programele pe care nu le folosesti... uita-te si in my documents daca ai ceva