| ShawnMendes a întrebat:

Doar ce am facut un card ISIC Viza, este prima oara cand fac si cand vreau sa ma loghez pe paypal sau Netflix etc., imi spune ca este incorect CSC-ul. Trebuie cumva sa activez in vreun mod plata online? Dau funda, va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cum "te loghezi" tu cu cardul, sau mai exact cu "CSC-ul" pe PayPal/Netflix? Te referi ca vrei sa il adaugi ca metoda de plata sau ceva de genul, nu?

| AndreiBolba a răspuns:

Buna CSC-ul, din cate stiu eu, este codul de pe spatele cardului format din 3 cifre.